Odszkodowania

Łukasz Hawryluk

Etap sądowy

 

Ostatnim etapem likwidacji szkody (zarówno osobowej i rzeczowej) jest skierowanie sprawy na drogę sądową. Jeżeli nie jesteśmy już w stanie zmienić decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego co do zaniżonych lub nie wypłaconych świadczeń, należy sprawę złożyć do Sądu, aby to Sąd zadecydował w jakiej wysokości ma otrzymać świadczenia Poszkodowany.

Koszty etapu sądowego

 

Aby wnieść sprawę do sądu należy na wstępnie opłacić wpis sądowy w wysokości 5% roszczonej kwoty oraz opłatę skarbową od pełnomocnictwa: 17 zł. Jeżeli rościmy o kwotę 30.000 zł koszt wynosi w sumie 1500 zł + 17 zł = 1517 zł. Dodatkowym kosztem w etapie późniejszym może być zaliczka na biegłych lekarzy. Wynosi ona od 500 zł do 3000 zł. Łącznie mamy więc koszt ok. 4000 zł. Waha się on w górę i w dół w zależności od wysokości wpisu sądowego. Te wszystkie koszty oczywiście pokrywa nasza firma, dowiedz się więcej ...

Podstawowe obawy. Czy wygramy?

 

Najczęstszą obawą przed jaką stoją Poszkodowani jest obawa przed przegraną sprawą. Oraz to, że będą musieli zapłacić dodatkowe pieniądze. Jako firma jesteśmy w stanie to ryzyko wziąć na siebie, gdzie w przypadku przegranej sprawy nasz klient nie poniesie fizycznie żadnych kosztów.

Odszkodowania Łukasz Hawryluk

tel.: 500 832 630

e-mail: biuro[@]odszkodowania-wroclaw.pl

ul. Podwale 37/38, 50-040 Wrocław

ZLEĆ PROWADZENIE SZKODY