ZLEĆ PROWADZENIE SZKODY

Odszkodowania Łukasz Hawryluk

tel.: 500 832 630

e-mail: biuro[@]odszkodowania-wroclaw.pl

NIP: 6912322653 

Podstawowe obawy. Czy wygramy?

 

Najczęstszą obawą przed jaką stoją Poszkodowani jest obawa przed przegraną sprawą. Oraz to, że będą musieli zapłacić dodatkowe pieniądze. Jako firma jesteśmy w stanie to ryzyko wziąć na siebie, gdzie w przypadku przegranej sprawy nasz klient nie poniesie fizycznie żadnych kosztów.

Koszty etapu sądowego

 

Aby wnieść sprawę do sądu należy na wstępnie opłacić wpis sądowy w wysokości 5% roszczonej kwoty oraz opłatę skarbową od pełnomocnictwa: 17 zł. Jeżeli rościmy o kwotę 30.000 zł koszt wynosi w sumie 1500 zł + 17 zł = 1517 zł. Dodatkowym kosztem w etapie późniejszym może być zaliczka na biegłych lekarzy. Wynosi ona od 500 zł do 3000 zł. Łącznie mamy więc koszt ok. 4000 zł. Waha się on w górę i w dół w zależności od wysokości wpisu sądowego. Te wszystkie koszty oczywiście pokrywa nasza firma, dowiedz się więcej ...

Etap sądowy

 

Ostatnim etapem likwidacji szkody (zarówno osobowej i rzeczowej) jest skierowanie sprawy na drogę sądową. Jeżeli nie jesteśmy już w stanie zmienić decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego co do zaniżonych lub nie wypłaconych świadczeń, należy sprawę złożyć do Sądu, aby to Sąd zadecydował w jakiej wysokości ma otrzymać świadczenia Poszkodowany.

Odszkodowania

Łukasz Hawryluk