Odszkodowania

Łukasz Hawryluk

AUTO ZASTĘPCZE Z POLISY OC SPRAWCY,

CZYLI JAK SKORZYSTAĆ Z AUTA ZASTĘPCZEGO:

 

 

CENTRUM WYNAJMU POJAZDÓW ZASTĘPCZYCH z OC SPRAWCY Zadzwoń do nas Tel: 500 832 630

 

Już nie musisz dzwonić do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy by otrzymać auto zastępcze z oc sprawcy i pozostać mobilnym. Zajmuję się wynajmem samochodów z OC sprawcy na terenie całego kraju. Auto zastępcze dostarczane jest na miejsce zdarzenia drogowego, lub w inne wybrane miejsce. Auto zastępcze możesz wykorzystywać jak swoje, będziesz mógł z niego korzystać do chwili zakończenia procesu likwidacji szkody komunikacyjnej sprawcy zdarzenia drogowego.

 

Auto zastępcze przez telefon, szybciej się nie da zadzwoń do mnie, a kierowca dostarczy Ci samochód zastępczy tam gdzie je potrzebujesz:

 

➩Miasto z jakiego dzwonisz

➩Markę , model oraz rok produkcji pojazdu uszkodzonego

➩Date zaistnienia szkody

➩Informacje czy na miejscu zdarzenia była policja , czy spisywane zostało oświadczenie sprawcy kolizji

➩Nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy, ewentualnie numer rejestracyjny pojazdu sprawcy (numer polisy sprawcy ustalimy w kilka minut)

 

Auto zastępcze z OC sprawcy, wynajmujemy poszkodowanym wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Tylko u nas otrzymasz auto z oc sprawcy na pełny czas likwidacji szkody komunikacyjnej, prosto i bezproblemowo.

 

Dysponuję flotą ponad 150 nowych pojazdów zastępczych na terenie całej Polski, i rozbudowana siec logistyczna z naszych usług korzystają  autoryzowane salony znanych marek zapewniając pojazd zastępczy swoim klientom na czas likwidacji szkody komunikacyjnej, firmy posiadające duże floty pojazdów, jak i klienci indywidualni.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY „AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY” i HOLOWANIA USZKODZONEGO POJAZDU ?

 
  • Każda osoba fizyczna, lub osoba prawna prowadząca działalność gospodarcza, firma, instytucja, której pojazd został uszkodzony z winny innego uczestnika ruchu drogowego(kolizja, stłuczka itp.) lub inna szkoda wyrządzona (np spadająca dachówka itp itd) tzw szkoda zaistniała z polisy „OC sprawcy”.
  • Holowanie pojazdu poszkodowanego bezpłatnie zapewniamy w przypadku kiedy nie nadaje się on do dalszej jazdy (np uszkodzenia są tak duże ze nie da się dalej jechać autem, lub zatrzymany został dowód rejestracyjny).
 

 CO NALEŻNY ZROBIĆ BY POZOSTAĆ MOBILNYM I OTRZYMAĆ AUTO ZASTĘPCZE Z POLISY OC??

  • Po prostu zadzwonić pod całodobowa infolinie +48 500 832 630 podczas rozmowy przedstawia Państwo zaistniała sytuacje, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące auta zastępczego, lub likwidacji szkody komunikacyjnej. 
  • Dostarczymy pojazd we wskazane miejsce, i odbierzemy  po zakończeniu likwidacji szkody, pomagamy w formalnościach z towarzystwem ubezpieczeniowym.
  • Jako jedyni obsługujemy szkody międzynarodowe, również z poza Unii Europejskiej, oraz strefy Schengen.
 

 DLACZEGO JA ?  PROFESJONALIŚCI W ZAKRESIE LIKWIDACJI SZKÓD! 

  • Wydajemy państwu auto zastępcze o porównywalnych parametrach co pojazd uszkodzony, na PEŁNY CZAS NAPRAWY (nie tzw technologiczny! Tak jak robią i interpretują to firmy ubezpieczeniowe , oraz inni oferenci, lub oferenci działający na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych), czyli z naszej strony pojazd zastępczy jest zapewniony do chwili zakończenia naprawy w serwisie, szkody częściowej, lub szkody całkowitej.
  • Oferujemy najbardziej bezpieczny rodzaj wynajmu auta zastępczego.
 

Wybierz ofertę „auto zastępcze z oc sprawcy”, obsługujemy polisy OC sprawcy następujących towarzystw ubezpieczeniowych:

 

 

➩Auto zastępcze z polisy OC PZU , rozliczenie usługi auto zastępcze PZU, możliwe również holowanie z polisy OC sprawcy PZU.

➩Auto zastępcze z polisy OC Warta, rozliczenie następuje bezpośrednio z TUIR Warta, możliwość holowania po wypadku z polisy OC Warta.

➩Auto zastępcze z polisy OC Allianz, rozliczenie bezgotówkowe z Allianz, możliwość holowania uszkodzonego pojazdu z polisy OC Allianz.

➩Auto zastępcze z polisy OC Compensa, koszty wynajmu auta zastępczego pokrywane są przez Compensa, możliwość holowania auta po wypadku z polisy OC Compensa.

➩Auto zastępcze z polisy OC AXA, auto zastępcze AXA pokrywane jest bezgotówkowo przez towarzystwo, możliwość holowania auta po szkodzie z polisy OC AXA.

➩Auto zastępcze z polisy OC Generali, auto zastępcze Generali, oraz holowanie z polisy OC sprawcy Generali refundowane jest przez ubezpieczyciela.

➩Auto zastępcze z polisy OC Proama, rozliczenie platnosci auto zastępcze Proama następuje z polisy OC sprawcy Proama.

➩Auto zastępcze z polisy OC TUZ, auto zastępcze TUZ bez limitu km, holowanie z OC sprawcy TUZ również bez limitu km.

➩Auto zastępcze z polisy OC TUW, auto zastępcze TUW , również holowanie z polisy OC TUW bez limitu km i całkowicie za 0 zł.

➩Auto zastępcze z polisy OC Uniqa, auto zastępcze Uniqa wydawane jest na pełen czas likwidacji szkody, holowanie z polisy OC Uniqa do wybranego miejsca.

➩Auto zastępcze z polisy OC Ergo Hestia, auto z OC Ergo Hestia bez limitu kilometrów, holowanie z polisy OC Ergo Hestia obywa się bezgotówkowo.

➩Auto zastępcze z polisy OC Wiener, auto zastępcze Wiener, Wypadek z polisy OC Wiener, nic trudnego Pomoc Drogowa z OC sprawcy Wiener przeholuje twój pojazd.

➩Auto zastępcze z polisy OC Link 4, auto zastępcze z OC Link 4 i holowanie z polisy OC Link 4➩Auto zastępcze z polisy OC Interrisk, auto zastępcze z OC Interrisk z gwarancja na pełen czas likwidacji szkody

Odszkodowania Łukasz Hawryluk

tel.: 500 832 630

e-mail: biuro[@]odszkodowania-wroclaw.pl

ul. Podwale 37/38, 50-040 Wrocław